Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst - Verkocht

Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!Jac Bisschops - Acryl op paneel, Inner I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
  • Jac Bisschops (1952)
Jaartal2010
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen70.5 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst71.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk van Jac Bisschops, vervaardigd in 2010 en getiteld "Inner I".

Bisschops (1952) werk gaat over de onschatbare waarde van eenvoud, spiritualiteit en transcedentie. In zijn zijn schilderijen, vaak bestaand uit een heldere en rechte compositie in zinderende kleurvelden. Daarmee bouwt hij verder op het gedachtgoed van onder meer Piet Mondriaan, Yves Klein en Piero della Francesca.

Werk van Bisschops is opgenomen in diverse collecties waaronder het Stedelijk Museum Amsterdam.

Het werk wordt geleverd in een bijhorende houten kist.

Herkomst: Private collectie, Nederland.

Jac Bisschops (1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (652)
44.5 cm
71.5 cm
43.5 cm
70.5 cm
Dit item is verkocht voor 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 15:30
Eindtijd:21-12-2020 om 21:50
Artlover_NL
20 dec. / 11:59
€ 1000