Jac. de Beer - Vaas met Bloemen

Jac. de Beer - Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 40!

Grafiek tot 1900

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jac. de Beer (1888-1946)
TypeGrafiek tot 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie hout/Linosnede van een vaas met bloemen  in mooie  staat
Friese kunstenaar uit het midden van de vorige eeuw, die vanuit Sneek werkte. Voornamelijk houtsneden. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een collectie van werken van Jac de Beer.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-01-2021 om 10:21
Eindtijd:29-01-2021 om 21:06

Biedingen (1):

advanriel
18 jan. / 12:11
€ 40