Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome - Verkocht

Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!Jacques Chéreau - ets van Rotterdam ,1770 en verso een ets van Rome kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacques Chéreau (1688-1776)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1770
Techniek Gravure
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Genummerd in inkt: 83
Achter passepartout en glas.
In de oorspronkelijke gefineerd houten lijst met lichte slijtschade.
Aan de achterkantvan het karton is een andere opticaprent geplakt (ets). Rome, door Balth. Frederick Leizelt, naar Jean Barbault (1718–1762). Enigszins getrimd aan de randen. Wat smoezelig.

ConditieRedelijk
Hat blad is geplakt op karton. Geplakte verticale scheurtjes boven en onder. Licht smoezelig en vlekkerig.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Jacques Chéreau (1688-1776)

Frans Frans

Geplaatst door  Miles
2419 verkochte items
Alle items (204)
44 cm
33 cm
41 cm
30 cm