Genummerd in inkt: 83 Achter passepartout en glas. In de oorspronkelijke gefineerd houten lijst met lichte slijtschade. Aan de achterkantvan het karton is een andere opticaprent geplakt (ets). Rome, door Balth. Frederick Leizelt, naar Jean Barbault (1718–1762). Enigszins getrimd aan de randen. Wat smoezelig.
Redelijk
Hat blad is geplakt op karton. Geplakte verticale scheurtjes boven en onder. Licht smoezelig en vlekkerig.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 22,00
€ 22,00