Jan Bakker (1879-1944) schildert hier een boerin tijdens de oogst in het Zuid-Hollands poldergebied.
Een landelijk tafereel, waarschijnlijk gemaakt in augustus 1925.
De kunstschilder Johannes ('Jan') Bakker, was vooral werkzaam op het Zuid-Hollandse platteland. Daar schilderde hij ter plekke dorps- en riviergezichten. Bakker was opgeleid aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag en ging in de leer bij landschapsschilder Frits Jansen (1856-1928) die ook Koningin Wilhelmina lesgaf. Ook kreeg hij les van Willem-Bastiaan Tholen (1860-1931 die hem met name leerde kleurrijk en vooral ‘vrij’ te schilderen.
Johannes Bakker was lid van de kunstenaarsverenigingen ‘Pulchri Studio’ (Den Haag) en ‘Vereeniging St. Lucas’ (Amsterdam).
Kunstenaar: Jan Bakker (1879-1944) Jaar: 1925 Techniek: olieverf op paneel Staat: in goede staat Afmetingen lijst 29x35x4 cm Afmeting schilderij: 20x26cm. Gesigneerd linksonder
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidlaren, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,20