Jan Bollaert - SHOOTER DYPTIC - Verkocht

Jan Bollaert - SHOOTER DYPTIC kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Jan Bollaert - SHOOTER DYPTIC kopen? Bied vanaf 450!Jan Bollaert - SHOOTER DYPTIC kopen? Bied vanaf 450!Jan Bollaert - SHOOTER DYPTIC kopen? Bied vanaf 450!Jan Bollaert - SHOOTER DYPTIC kopen? Bied vanaf 450!Jan Bollaert - SHOOTER DYPTIC kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  janbollaert
FA. (4)

Lid sinds 2018
17 verkochte items
  • Jan Bollaert (1958)
Jaartal2005
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 171 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tweeluik in acryl op doek, ergens op de rand van pop en street art.
enkel verzending naar Nederland of België.

Jan Bollaert (1958)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  janbollaert
FA. (4)

Lid sinds 2018
17 verkochte items
171 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:01-10-2018 om 20:27
Eindtijd:07-10-2018 om 22:29
Kspreute
06 okt. / 12:54
€ 450