*Fraaie ingelijste glicee druk of print op doek van hoge kwaliteit van de in 2019 overleden kunstenaar Jan Bouman. Het originele schilderwerk van deze kunstenaar is gewild en kostbaar en wordt o.a. verkocht bij Galerie Utrecht. *Dit werk op doek is naar een origineel werk van de kunstenaar, doch andere giclees op doek van deze kunstenaar zijn mij niet bekend. *Conditie van het werk is zeer goed, de lijst heeft enkele kleine beschadigingen. *Lijstmaat is 50 x 95 cm. Doekmaat is 45 x 90 cm. *Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Zie verder over deze kunstenaar:https://www.morrengalleries.nl/nl/kunst/kunstopaanvraag/jan-bouman.html
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00