Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006

Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006 kopen? Bied vanaf 75!
Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006 kopen? Bied vanaf 75!Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006 kopen? Bied vanaf 75!Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006 kopen? Bied vanaf 75!Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006 kopen? Bied vanaf 75!Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006 kopen? Bied vanaf 75!Jan de Beus - ets en het prachtige boek in een cassette uit 2006 kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan de Beus (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekDroge Naald
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25 exemplaren

Mooie  handgekleurde ets van De Beus. op geschept papier. Gesigneerd en met titel. De ets is gemaakt bij zijn boek: Schilderijen Bilder 2000-2006. de set zit in een cassette. Geheel nieuw!
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
U kunt werk bij ons laten opslaan en wij kunnen uw inlijsting verzorgen.

Jan de Beus (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
20 cm
27 cm
Starttijd:04-10-2022 om 13:56
Eindtijd:18-10-2022 om 21:04
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland