Jan Exnar - Ronde blauwe sierschotel

Jan Exnar - Ronde blauwe sierschotel kopen? Bied vanaf 200!
Jan Exnar - Ronde blauwe sierschotel kopen? Bied vanaf 200!Jan Exnar - Ronde blauwe sierschotel kopen? Bied vanaf 200!Jan Exnar - Ronde blauwe sierschotel kopen? Bied vanaf 200!Jan Exnar - Ronde blauwe sierschotel kopen? Bied vanaf 200!Jan Exnar - Ronde blauwe sierschotel kopen? Bied vanaf 200!
  • Jan Exnar (1951)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Contemporary
Afmetingen 56 x 56 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Ronde blauwe glazen sierschotel met geel accent
Gemerkt Exnar,  Berenek handmade Tjechië
diameter 56 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-michielsgestel, Nederland

Jan Exnar (1951)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Smeets_4
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
56
56
10