FA. (3)

Jan Jacob Spohler - rivier/landschapgezicht

Jan Jacob Spohler - rivier/landschapgezicht kopen? Bied vanaf 2000!
Jan Jacob Spohler - rivier/landschapgezicht kopen? Bied vanaf 2000!Jan Jacob Spohler - rivier/landschapgezicht kopen? Bied vanaf 2000!Jan Jacob Spohler - rivier/landschapgezicht kopen? Bied vanaf 2000!

Geplaatst door  Nico-pw

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Jacob Spohler (1811-1866)
Periode1800 t/m 1899
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 46 cm (h x b)
Lijst37 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij is in perfecte conditie.

Schilderij is geëncadreerd in een eenvoudige gouden lijst en is in 2006 door kunsthandel Schoonheim in Utrecht gedoubleerd en gerestaureerd en verkeerd thans in uitstekende staat.

Jan Jacob Spohler (1811-1866)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Nico-pw

Lid sinds 2020
verkochte items
53 cm
37 cm
46 cm
30 cm
Starttijd:23-07-2020 om 10:40
Eindtijd:27-08-2020 om 19:13
Openingsbod€ 2000
ObjectlocatieZoetermeer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie