| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
" Tussen Alkmaar & Den Helder "
Jan Kelderman ( 1914 - 1990 )
Olieverf op doek.
In zeer goede staat.
Rechtsonder gesigneerd.
afmetingen : 40 cm. x 30 cm.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harderwijk, Nederland |
| Garantie | |