Jan Kelderman - Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder - Verkocht

Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!

Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman( 1914 - 1990 ) - Olieverf op doek- Tussen Alkmaar & Den Helder kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

" Tussen Alkmaar & Den Helder "

Jan Kelderman ( 1914 - 1990 )

Olieverf op doek.

In zeer goede staat.

Rechtsonder gesigneerd.

afmetingen : 40 cm. x 30 cm.