| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Mooi schilderij van bomschepen op het strand. Gesigneerd; J. Kelderman. Helaas geen jaar aanduiding. Op de achterkant staat met potlood: boot op strand Cadzand - ZW-Vlaanderen
Schilderij is in goede conditie, er zit iets speling tussen het doek en de lijst.
Afmetingen inlcusief lijst:
Hoogte: 60,5 cm.
Breedte: 50,5 cm.
Kavel wordt in stevig karton verpakt en aangetekend verstuurd (kosten NL 8,60 B 14,65). Ophalen kan ook; in Sloten (frl.)
| Transport | |
| Garantie | |