Jan Luyken - Beleg van Maastricht

Jan Luyken - Beleg van Maastricht kopen? Bied vanaf 75!
Jan Luyken - Beleg van Maastricht kopen? Bied vanaf 75!Jan Luyken - Beleg van Maastricht kopen? Bied vanaf 75!Jan Luyken - Beleg van Maastricht kopen? Bied vanaf 75!Jan Luyken - Beleg van Maastricht kopen? Bied vanaf 75!Jan Luyken - Beleg van Maastricht kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Luyken (1649-1712)
TypeCartografie
Jaartal1579
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Mooie gravure van het beleg van Maastricht
 Maastricht door den Prins van Parma Stormender handt overweldight in den jare MDLXXIX den 29 van Julius
Afm Papier 38,8 x 33 cm

Paar kleine vlekjes buiten afbeelding

Jan Luyken (1649-1712)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2 )

149 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
34 cm
27 cm
Starttijd:26-07-2022 om 11:48
Eindtijd:09-08-2022 om 22:07
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa