Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " - Verkocht

Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " kopen? Bied vanaf 1!Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " kopen? Bied vanaf 1!Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " kopen? Bied vanaf 1!Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " kopen? Bied vanaf 1!Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Mankes (1889-1920)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1927
TechniekHeliogravure
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 19.5 cm (h x b)
Incl. lijst32.5 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Heliogravure naar een schilderij uit 1909 door Jan Mankes.

Deze heliogravure komt uit het boek Jan Mankes door Albert Plasschaert en Just Havelaar met inleiding door A. Mankes-Zernike 1927.
De gravure zit aan de bovenkant nog vast aan het originele papier.
Gesigneerd in de druk.

Afmeting passe-partout 22 * 29 cm

De heliogravure is in perfecte staat, in een passe-partout.

Wordt aangetekend en goed verpakt verzonden.
Mooie staat
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  bruk21
Lid sinds 2019
177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
23.5 cm
32.5 cm
19.5 cm
13 cm