Jan Mankes - Muis. Heliogravure. - Verkocht

Jan Mankes - Muis. Heliogravure. kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jan Mankes - Muis. Heliogravure. kopen? Bied vanaf 1!Jan Mankes - Muis. Heliogravure. kopen? Bied vanaf 1!Jan Mankes - Muis. Heliogravure. kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Mankes (1889-1920)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1917
Techniek Heliogravure
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 7 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie heliogravure naar werk uit 1916.
Uit beroemd boek.

Drukgesigneerd.
Afbeelding goed.
Zie foto's.
Werk goed.
Zie foto's.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Akke
569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
10 cm
7 cm