Jan Mankes - Paard. Ingelijst.

Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
  • Jan Mankes (1889-1920)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1927
Techniek Heliogravure
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14.5 x 17.5 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Mooi werk.
Goede staat.
Mooi passe partout en nette lijst.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Streepje is reflectie.
Zie foto's en beschrijving.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Akke
756 verkochte items
Alle items (57)
23 cm
32 cm
17.5 cm
14.5 cm