Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels - Verkocht

Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!
Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Rijkhoek
TypeTekening / Aquarel

De Rotterdamse kunstenaar Jan Rijkhoek werd vooral bekend door zijn vogel-afbeeldingen met Comté-potlood / pastel op papier, waarvan deze drie werken ( 32 x 48 ) drie voortreffelijk voorbeelden zijn. de werken zijn uit ca. 1940, terwijl de werkzame jaren van Rijkhoek liggen in de periode 1940 - 1970. De werken zijn voluit gesigneerd.

Conditie van de werken is goed.

Verzending per PostNl ( k.k.), maar ophalen in Rotterdam kan ook.

Jan Rijkhoek

Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:28-02-2016 om 17:40
Eindtijd:06-03-2016 om 17:40
pbruins
04 mrt. / 13:00
€ 75