Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels - Verkocht

Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!Jan Rijkhoek: gemengde techniek - fraaie vogels kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Rijkhoek
TypeTekening / Aquarel

De Rotterdamse kunstenaar Jan Rijkhoek werd vooral bekend door zijn vogel-afbeeldingen met Comté-potlood / pastel op papier, waarvan deze drie werken ( 32 x 48 ) drie voortreffelijk voorbeelden zijn. de werken zijn uit ca. 1940, terwijl de werkzame jaren van Rijkhoek liggen in de periode 1940 - 1970. De werken zijn voluit gesigneerd.

Conditie van de werken is goed.

Verzending per PostNl ( k.k.), maar ophalen in Rotterdam kan ook.

Jan Rijkhoek

Geplaatst door  AdrianusK
120 verkochte items

Starttijd28-2-2016 om 17:40
Eindtijd6-3-2016 om 17:40
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken