Jan Simon Knikker (jr.) - aquarel gesigneerd J. v.d. Venne (ps. voor Jan Knikker jr.)

Jan Simon Knikker (jr.) - aquarel gesigneerd J. v.d. Venne (ps. voor Jan Knikker jr.) kopen? Bied vanaf 60!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Simon Knikker (jr.) - aquarel gesigneerd J. v.d. Venne (ps. voor Jan Knikker jr.) kopen? Bied vanaf 60!Jan Simon Knikker (jr.) - aquarel gesigneerd J. v.d. Venne (ps. voor Jan Knikker jr.) kopen? Bied vanaf 60!Jan Simon Knikker (jr.) - aquarel gesigneerd J. v.d. Venne (ps. voor Jan Knikker jr.) kopen? Bied vanaf 60!Jan Simon Knikker (jr.) - aquarel gesigneerd J. v.d. Venne (ps. voor Jan Knikker jr.) kopen? Bied vanaf 60!Jan Simon Knikker (jr.) - aquarel gesigneerd J. v.d. Venne (ps. voor Jan Knikker jr.) kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Lawrence
FA. (9)

205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
Lijst35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

aquarel (waterverf en krijt) op papier

gesigneerd J. v.d. Venne (pseudoniem van Jan Knikker junior 1911 -1990)

met passe-partout, achter glas en met lijst

maat beeld: 18 x 23 cm., maat inclusief lijst: 35 x 40 cm.

in goede staat

Wordt verzekerd, met handtekening bij ontvangst en met Track & Trace verzonden
Ook op te halen in onze galerie *De Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2021 om 15:54
Eindtijd:31-01-2021 om 16:12

Biedingen (1):

Buchter
25 jan. / 23:25
€ 60