Ik verkoop deze handgesigneerde grafiek van de Stadhuisbrug in Utrecht met de Dom op de achtergrond door Jan Sirks (1885-1938). De titel "Stadhuisbrug Utrecht" en de naam "Jan Sirks" zijn in potlood onder de grafiek geschreven.
De afmeting gemeten binnen de passepartout is 11cm breed en 23cm hoog. De lijst is 21cm breed en 35cm hoog. De grafiek is destijds ingelijst bij de firma C.M. Schoonheim Jr. uit Utrecht. De rand van de lijst heeft een aantal beschadigingen die wat aandacht nodig hebben.
Jan Sirks isgeboren 23 februari 1885 Rotterdam en overleden 11 maart 1938 Zeist.
Jan Sirks was een graficus, die zich toelegde op het schilderen, aquarelleren, tekenen en etsen van de havens van Rotterdam, dieren, stadsgezichten en landschappen in een romantisch realistische stijl. Sirks was medeoprichter van de Rotterdamse kunstenaarsgroep ‘De Branding’. Ondanks het feit dat Jan Sirks autodidact was, was hij één van de weinige Rotterdammers die in de kunstwereld een relatief goed bestaan heeft gehad.