Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. - Verkocht

Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. kopen? Bied vanaf 13!

Verkoopprijs: € 18,00

Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. kopen? Bied vanaf 13!Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. kopen? Bied vanaf 13!Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. kopen? Bied vanaf 13!Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. kopen? Bied vanaf 13!Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. kopen? Bied vanaf 13!Jan Taminiau - Viktor & Rolf: 2 KLM etuis. kopen? Bied vanaf 13!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Jan Taminiau (1975)
TypeDesign
Afmetingen3.8 cm x 21 cm x 10.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jan Taminiau etui met rits en binnenvakjes.Viktor & Rolf etui met rits, overslag , voering en magnetische sluiting.

Jan Taminiau (1975)

Alle items van deze designer
FA. (7)

429 verkochte items
21
3.8
10.5
Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:11-09-2018 om 10:34
Eindtijd:23-09-2018 om 21:28
Biedingen (2)
Goriska
18 sep. / 12:38
€ 18
R61F
13 sep. / 21:49
€ 13