Jan te Wierik - Fantasie

Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!
Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!Jan te Wierik - Fantasie kopen? Bied vanaf 4993!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 150 cm (h x b)
Incl. lijst 117 x 167 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
1 van zijn  beste schilderijen voor zijn overlijden met dikke olieverf
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland

Jan te Wierik (1954-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  HetKunsthuys
524 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
167 cm
117 cm
150 cm
100 cm