Jan te Wierik - zonder titel - Verkocht

Jan te Wierik - zonder titel kopen? Bied vanaf 2500!

Verkoopprijs: € 3.910,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan te Wierik - zonder titel kopen? Bied vanaf 2500!Jan te Wierik - zonder titel kopen? Bied vanaf 2500!Jan te Wierik - zonder titel kopen? Bied vanaf 2500!Jan te Wierik - zonder titel kopen? Bied vanaf 2500!Jan te Wierik - zonder titel kopen? Bied vanaf 2500!

Geplaatst door  cor_hengelo

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jan te Wierik (1954-2002)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk is in 2000 rechtstreeks van kunstenaar gekocht en heeft altijd op één plek gehangen.

Jan te Wierik (1954-2002)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  cor_hengelo

Lid sinds 2020
1 verkochte items
130 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 3.910,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-04-2020 om 13:37
Eindtijd:03-05-2020 om 21:25
Biedingen (11)
Sophia2013
03 mei / 21:15
€ 3400
Pop
03 mei / 21:15
€ 3300
Sophia2013
03 mei / 21:10
€ 3200
Pop
03 mei / 21:10
€ 3200
Sophia2013
03 mei / 21:09
€ 3100
Warre
03 mei / 21:09
€ 3000
Sophia2013
03 mei / 21:09
€ 2900
Warre
03 mei / 21:09
€ 2800
Sophia2013
03 mei / 21:08
€ 2700
Dirk1983
03 mei / 21:08
€ 2600
Sophia2013
30 apr. / 20:21
€ 2500