Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes - Verkocht

Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!

Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!
  • Jan Teunissen (1949)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2015
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Stilleven geschilderd met meerdere lagen olieverf op houtpaneel in de traditie van de oude Hollandse en Vlaamse meesters. De sfeer in het schilderij oogt "clair obscur-achtig" zoals gebruikelijk in het werk van Jan Teunissen. De compositie bestaat uit een bloeiende paarsachtige Amaryllis, een tinnen kannetje en het geheel opgevuld met oranje Malusappeltjes  in en rond een Chinees klapmuts schaaltje. Aan de rechterzijde een pronkappel in bijpassende kleur. Het schilderij is zwevend ingelijst in een houten matzwarte overhoeks afgewerkte lijst. Het schilderij wordt geleverd inclusief een door de kunstenaar ondertekend certificaat van echtheid.

Zowel schilderij als lijst zijn in zeer goede staat, onbeschadigd en zonder tijdsinvloeden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Best, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

Jan Teunissen (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Realistischschilderijen
Lid sinds 2018
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
45 cm
50 cm
30 cm
35 cm