Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes - Verkocht

Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!Jan Teunissen - Amaryllis en malusappeltjes kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Realistischschilderijen
FA. (1)

Lid sinds 2018
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Teunissen (1949)
Jaartal2015
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
Lijst50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Stilleven geschilderd met meerdere lagen olieverf op houtpaneel in de traditie van de oude Hollandse en Vlaamse meesters. De sfeer in het schilderij oogt "clair obscur-achtig" zoals gebruikelijk in het werk van Jan Teunissen. De compositie bestaat uit een bloeiende paarsachtige Amaryllis, een tinnen kannetje en het geheel opgevuld met oranje Malusappeltjes  in en rond een Chinees klapmuts schaaltje. Aan de rechterzijde een pronkappel in bijpassende kleur. Het schilderij is zwevend ingelijst in een houten matzwarte overhoeks afgewerkte lijst. Het schilderij wordt geleverd inclusief een door de kunstenaar ondertekend certificaat van echtheid.

Zowel schilderij als lijst zijn in zeer goede staat, onbeschadigd en zonder tijdsinvloeden.

Jan Teunissen (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (1)

Lid sinds 2018
4 verkochte items
45 cm
50 cm
30 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 575,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 15:43
Eindtijd:05-09-2020 om 11:00
jansenmark
05 sep. / 08:57
€ 500