Jan van Reeven - Hoogbouw

Jan van Reeven - Hoogbouw kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Reeven - Hoogbouw kopen? Bied vanaf 25!Jan van Reeven - Hoogbouw kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan van Reeven (1942-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 x 26 cm (h x b)
Passe-partout50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk werkje van Jan van Reeven (1942-1996). Het passe partout is oud en uit zijn tijd met de hand gesneden.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Jan van Reeven (1942-1996)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3454 verkochte items
Alle items van deze verkoper (516)
40 cm
50 cm
26 cm
28 cm
Starttijd25-11-2023 om 10:49
Eindtijd10-12-2023 om 10:15
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland