FA. (3)

Jan van Riemsdijk - Bospad met herten

Jan van Riemsdijk - Bospad met herten kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Riemsdijk - Bospad met herten kopen? Bied vanaf 50!Jan van Riemsdijk - Bospad met herten kopen? Bied vanaf 50!Jan van Riemsdijk - Bospad met herten kopen? Bied vanaf 50!Jan van Riemsdijk - Bospad met herten kopen? Bied vanaf 50!Jan van Riemsdijk - Bospad met herten kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  haisma55

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan van Riemsdijk (1879-1954)
Jaartal1954
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
Lijst55 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bosgezicht met originele lijst uit febr. 1954 van de bekende Veluwe schilder.

Jan van Riemsdijk (1879-1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  haisma55

Lid sinds 2020
verkochte items
95 cm
55 cm
80 cm
40 cm
Starttijd:28-08-2020 om 16:01
Eindtijd:11-09-2020 om 19:53
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie