Jan van Rijsewijk - St Bavo

Jan van Rijsewijk - St Bavo kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Rijsewijk - St Bavo kopen? Bied vanaf 40!Jan van Rijsewijk - St Bavo kopen? Bied vanaf 40!Jan van Rijsewijk - St Bavo kopen? Bied vanaf 40!Jan van Rijsewijk - St Bavo kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Jan van Rijsewijk (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
Lijst44 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/200
Deze ets is rechtsonder met potlood gesigneerd. Het werk ingelijst met passe-partout en zit achter glas.

De ets heeft een paar kleine ouderdomsvlekjes.

Jan van Rijsewijk (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
51 cm
44 cm
33 cm
25 cm
Starttijd:29-01-2022 om 13:30
Eindtijd:12-02-2022 om 21:47
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België