Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil

Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!Jan Weissenbruch - litho, ruine van een tjandi, in een pepertuin te Bangil kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Jan Weissenbruch (1822-1880)
TypeBijzondere Uitgaves
Periode1800 t/m 1899
TechniekVaria
StijlAziatisch
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Litho door Jan Weissenbruch rond 1856 gemaakt. Gedrukt door Koninklijke lith.  CW Mieling te Den Haag. Afmeting is van de litho zelf, papier is iets groter.

goed

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-02-2020 om 21:29
Eindtijd:25-02-2020 om 20:56

Biedingen (1):

pictus
22 feb. / 10:26
€ 30