Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc.

Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!
Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!
  • Jane Wells Loudon
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgekleurde litho, Londen, ca. 1840, uit The Ladies' Flower-Garden.

Ingelijst in passe-partout. Afmeting lijst: 31 x 37 cm. Afmeting (zichtbaar) litho: 19,5 x 25,5 cm.

Passe-partout heeft vochtvlekjes (foxing).

Verzendkosten voor de koper.

Jane Wells Loudon

Geplaatst door  erievanderbol
5 verkochte items
Starttijd20-10-2014 om 15:19
Eindtijd3-11-2014 om 14:19
Openingsbod € 105