Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc.

Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!
Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!Jane Wells Loudon, handgekleurde litho, Dahlia, etc. kopen? Bied vanaf 105!

Jane Wells Loudon

Favoriet

Geplaatst door  erievanderbol

5 verkochte items
  • Jane Wells Loudon
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgekleurde litho, Londen, ca. 1840, uit The Ladies' Flower-Garden.

Ingelijst in passe-partout. Afmeting lijst: 31 x 37 cm. Afmeting (zichtbaar) litho: 19,5 x 25,5 cm.

Passe-partout heeft vochtvlekjes (foxing).

Verzendkosten voor de koper.

Jane Wells Loudon

Geplaatst door  erievanderbol

5 verkochte items
Starttijd:20-10-2014 om 15:19
Eindtijd:03-11-2014 om 14:19
Openingsbod€ 105
ObjectlocatieNederland