Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Beschadigd | ||
de lijst van dit schilderij zal moeten worden behandeld met een fris verfje. Er zit een reparabel gaatje in het doek | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Dongen, Nederland |
Starttijd | 16-9-2021 om 20:28 |
Eindtijd | 2-10-2021 om 8:53 |