Jean Jansem (1920-2013) - Verkocht

Jean Jansem (1920-2013) kopen? Bied vanaf 84!

Verkoopprijs: € 84,00

Jean Jansem (1920-2013) kopen? Bied vanaf 84!Jean Jansem (1920-2013) kopen? Bied vanaf 84!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Goldfish

40 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Jean Jansem (1920-2013), gesign. r.o.,

twee clowns, litho 164/200,

Afmeting: 28 x 30

Conditie: In goede staat

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Goldfish

40 verkochte items
Dit item is verkocht voor 84,00
Starttijd:27-07-2015 om 19:43
Eindtijd:03-08-2015 om 19:43
Centerfo
03 aug. / 18:12
€ 84