Jean Jansem (1920-2013) - Verkocht

Jean Jansem (1920-2013) kopen? Bied vanaf 84!
Tekening / Aquarel

Jean Jansem (1920-2013) kopen? Bied vanaf 84!Jean Jansem (1920-2013) kopen? Bied vanaf 84!
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Jean Jansem (1920-2013), gesign. r.o.,

twee clowns, litho 164/200,

Afmeting: 28 x 30

Conditie: In goede staat

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Goldfish
40 verkochte items

Starttijd27-7-2015 om 19:43
Eindtijd3-8-2015 om 19:43
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken