In opdracht geveild:
(1-31-31)
Bijzondere collage van de belangrijke Tjechische Collagist/Papierkunstenaar, Jiri Kolar.
De naakte dame is opgeplakt tussen de toeschouwers. Volledig gegarandeerd. Bijzonder werk. Het gaat hier om dus natuurlijk om een uniek werk, geen druk.
Titel: Naakt met toeschouwers.
Jaartal: 1950
Afmetingen: 23cm x 20cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: In bijpassend passepartout, maar eventueel hier eenvoudig uit te halen.
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: