Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
6103-B
Kunstenaar: Jo SCHRIJNDER (1894-1968)
voorstelling: opvliegende eenden vanuit rietkraag
gemengde techniek
r.o. gesigneerd: Schrijnder
beeldmaat: 34,5 x 46,5 cm
buitenmaat van de lijst: 59,5 x 69,5 cm
aquarel en passepartout licht verkleurd.
Lijst kleine beschadigingen.
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breukeleveen, Nederland |