Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi, groot werk van Jo Schrijnder, één van zijn gezochte natuurtaferelen. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in nette klassieke lijst (met naambordje). Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 120cm x 80cm (incl. lijst), 100cm x 60cm (doek)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België).
------------------------------------------------------------------------------------------
Josephus Alphonus 'Jo' Schrijnder (Druten 1894 – Amstelveen 1968)
Veelzijdig
beeldend kunstenaar en burgemeester: zo is de carrière van Jo Schrijnder kort
samen te vatten. Van 1924 tot 1946 was hij burgemeester van het West-Friese
Grootebroek. Als kunstenaar ontwierp hij het gemeentehuis aldaar; er zijn
symbolische wandversieringen, ornamenten, glas-in-loodramen en meubilair van
zijn hand te zien. Schrijnder was schilder, beeldhouwer, glazenier en
monumentaal kunstenaar. Ook verzorgde hij illustraties voor boeken en
tijdschriften, en ontwierp hij boekbanden. Als schilder had Jo Schrijnder een
voorkeur voor jachttaferelen; daarnaast schilderde hij portretten, stillevens
en landschappen in impressionistische stijl.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland |
koeriersdienst | Ben u niet in staat om een werk zelf af te halen, dan kunt u een koeriersdienst inschakelen om het werk te laten afhalen. Klik hier voor meer informatie over hoe dit werkt en bekijk de tarieven. |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.