Johan Hendrik Lodewijk van der Meer - Groen/ blauw

Johan Hendrik Lodewijk van der Meer - Groen/ blauw kopen? Bied vanaf 10!
Johan Hendrik Lodewijk van der Meer - Groen/ blauw kopen? Bied vanaf 10!Johan Hendrik Lodewijk van der Meer - Groen/ blauw kopen? Bied vanaf 10!Johan Hendrik Lodewijk van der Meer - Groen/ blauw kopen? Bied vanaf 10!
  • Johan Hendrik Lodewijk van der Meer (1915-1993)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1992
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooi klein werkje van Johan van der Meer.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50