Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst - Verkocht

Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 483,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Johan van Aerschot - Olieverf op doek, Landschap met twee figuren aan het water in Java - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Johan van Aerschot
Jaartal1921
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
Lijst92 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ConditieRedelijk

Het doek is op een aantal plekken beschadigd, met name langs de randen (slijtageplekken, lacunes). Linksboven en rechtsonder zit een gat (ong. 0,5-1 cm) in het canvas.

Johan van Aerschot

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
73 cm
92 cm
71 cm
91 cm
Dit item is verkocht voor 483,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 09:25
Eindtijd:09-03-2020 om 20:10
Biedingen (2)
WilliamH2012
09 mrt. / 20:04
€ 420
Patwes
26 feb. / 10:02
€ 400