Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst.

Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!
Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!Johann Elias Ridinger - Vier gravures. Jachthonden. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 160!
  • Johann Elias Ridinger (1698-1767)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Gravure
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19.5 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Vier gravures.
Mooi object.

Drukgesigneerd met initialen.
Algemeen goede staat.
Tweede van links beschadigd. Niet storend.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Zie foto's en beschrijving.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Johann Elias Ridinger (1698-1767)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Akke
752 verkochte items
Alle items (49)
86 cm
33 cm
16 cm
19.5 cm