Johannes Baptista Crol - Johannes Baptista Crol, olieverf op board, Hollands duinlandschap - Verkocht

Johannes Baptista Crol, olieverf op board, Hollands duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Johannes Baptista Crol, olieverf op board, Hollands duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Johannes Baptista Crol, olieverf op board, Hollands duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Johannes Baptista Crol, olieverf op board, Hollands duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!Johannes Baptista Crol, olieverf op board, Hollands duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Johannes Baptista Crol (1877-1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Johannes Baptista Crol (Rotterdam 1877 - 1964 Warnsveld) staat in het RKD-register vermeld. Zijn werk wordt niet vaak op een veiling aangeboden.

Olieverf op board.

Afmeting: 30 x 40 cm.

Signatuur: linksonder.

Helaas is een hoekje beschadigd. Dit valt weg bij lijsting.