Droge naald voorstellende Pointe du Raz het meest westelijke punt van Bretagne.
Potlood gesigneerd rechtsonder."3e staat" linksonder.
Titel, Monogram en jaar 1926 in de plaat linksonder.
Beeldmaat 32x49,5 cm. Bladmaat 36x60 cm. Losbladig.
Literatuur: Catalogus Lemmens/Louter no. 236.
Johannes Mattheus (Job) Graadt van Roggen werd geboren te Amsterdam op 28 mei 1867 en overleed te Alkmaar op 26 augustus 1959.
Opgeleid aan de Academie Minerva te Groningen (vanaf zijn 12e jaar) en de Rijksacademie van Beeldende Kunst te Amsterdam (1884-1889).
Leerling van August Allebé en Rudolf Stang.
Graficus, aquarellist, schilder, pastellist en tekenaar.
Stadsgezicht, landschap, marine, stilleven en portret.
Behoort tot de stroming van de Bergense School.
Lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitiae, Sint Lucas en De Grafische.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.