Jan Bevort - John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd

John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!John Bevort (1917-1996) - Bloemstilleven - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
  • Jan Bevort (1917-1996)
Type kunstwerkSchilderij

Schitterend groot expressionistisch bloemstilleven van de bekende schilder John Bevort. Schilderij is in perfecte conditie en voorzien van een fraaie lijst!

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 70 cm x 80 cm (lijst; ±88x98 cm)
Gesigneerd: Ja, r.o.: "Bevort" (tevens achter op het doek gesigneerd)
Conditie: Perfect!

John H.H. Bevort (Utrecht 1917 - 1996 Schoorl)

Bevort volgde zijn opleiding bij Chris Agterberg en G. Nijenhuis in Utrecht. Hij woonde en werkte in Noord Holland, vlak bij de duinen, waar hij tot op zeer hoge leeftijd met Spartaanse discipline werkte.  Ook maakte hij vele reizen door Europa en de V.S. en was hij lid van de International Organisation of free art.

Bevort vestigde zich rond 1960 in het Noord-Hollandse Schoorl en staat daarom bekend als “de Schoorlse schilder”. Hij overleed hier op 31 januari 1996. Hij heeft exposities gehad in Europa en Amerika. Hij was leermeester van bekende schilders als Gerard Ernens en Peter Brouwer

Bevort is vooral bekend geworden om zijn met het paletmes geschilderde naturalistische landschappen, strand- en zeegezichten en jachttaferelen. Ook maakte hij naam door o.a. exposities in Europa en de Verenigde Staten, en door uitgave van reprodukties van zijn werk.

Starttijd20-4-2015 om 22:55
Eindtijd25-4-2015 om 22:55
Openingsbod € 325