Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Reliëf ontstaan door de verf laag over laag aan te brengen. Zijkanten, 4cm dik zijn in het schilderij mede opgenomen, door deze afwerking is een lijst overbodig. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lanaken, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | LANAKEN, België |
Starttijd | 23-8-2021 om 9:03 |
Eindtijd | 27-8-2021 om 21:49 |