Jordi Gomez - The last Supper

Jordi Gomez - The last Supper kopen? Bied vanaf 1700!
Jordi Gomez - The last Supper kopen? Bied vanaf 1700!Jordi Gomez - The last Supper kopen? Bied vanaf 1700!
  • Jordi Gomez (1978)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2014
Techniek Digitale Print
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 120 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Oplage 50
Prachtig, imponered kunstwerk, ook door het grote formaat. Een moderne versie van het laatste avondmaal.

Op hoogwaardige manier op plexiglas ontwikkeld en aan de achterzijde voorzien van een aluminium ophangsysteem.
certificaat aanwezig!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 2830 willebroek, België

Jordi Gomez (1978)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Debby73
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
200 cm
120 cm