Jörg Döring - Stars - Verkocht

Jörg Döring - Stars kopen? Bied vanaf 200!

Jörg Döring - Stars kopen? Bied vanaf 200!Jörg Döring - Stars kopen? Bied vanaf 200!Jörg Döring - Stars kopen? Bied vanaf 200!Jörg Döring - Stars kopen? Bied vanaf 200!Jörg Döring - Stars kopen? Bied vanaf 200!
  • Jörg Döring (1965)
Type kunstwerkSchilderij
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stars van Jörg Döring, gemengde techniek op canvas, op beuken spieraam, nummer 11/99, gesigneerd en met certificaat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland

Jörg Döring (1965)

Geplaatst door  straeb
Lid sinds 2023
2 verkochte items
180 cm
80 cm

ObjectlocatieZwolle,  Nederland
Starttijd23-11-2023 om 16:35
Eindtijd4-12-2023 om 22:26
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken