Joris Verdonkschot is een Nederlandse beeldhouwer die bekendstaat om zijn krachtige, verstilde sculpturen van de menselijke figuur. Dit prachtige, expressieve beeld rust op slechts enkele tenen; de grootte van de sokkel is noodzakelijk om de sculptuur in balans te houden. Dit werk is typerend voor Verdonkschot: krachtig en expressief.
Dit bronzen beeld van Joris Verdonkschot, 'Alles in de wind', op een stenen sokkel en houten voetstuk bedraagt totaal 150 cm (inclusief natuurstenen sokken en houten standaard). De totale hoogte van de sculptuur inclusief de stenen sokkel is 58 cm, exlusief de sokkel 38 cm, met een breedte van 30 cm, en diepte 10 cm.
Het beeld is "gesigneerd" middels het plaatje wat er origineel door de kunstenaar is opgezet. Het heeft een oplage van 8. Dit is nummer 6 van 8. Zijn werk is opgenomen in toonaangevende collecties in binnen- en buitenland. Zijn werk is terug te vinden in toonaangevende galleries, en in 2023 was er bijvoorbeeld nog een tentoonstelling van Verdonkschot in het Centraal Museum Utrecht.
Vanwege de grootte ophalen. Binnen Nederland wil ik het eventueel zelf brengen tegen een redelijke vergoeding. In onderling overleg.