Joris August Verdonkschot - Alles in de wind III

Joris August Verdonkschot - Alles in de wind III kopen? Bied vanaf 2850!
Joris August Verdonkschot - Alles in de wind III kopen? Bied vanaf 2850!Joris August Verdonkschot - Alles in de wind III kopen? Bied vanaf 2850!Joris August Verdonkschot - Alles in de wind III kopen? Bied vanaf 2850!Joris August Verdonkschot - Alles in de wind III kopen? Bied vanaf 2850!Joris August Verdonkschot - Alles in de wind III kopen? Bied vanaf 2850!
  • Joris August Verdonkschot (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2005
Techniek Brons
Afmetingen 150 x 30 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 8
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Joris Verdonkschot is een Nederlandse beeldhouwer die bekendstaat om zijn krachtige, verstilde sculpturen van de menselijke figuur. Dit prachtige, expressieve beeld rust op slechts enkele tenen; de grootte van de sokkel is noodzakelijk om de sculptuur in balans te houden. Dit werk is typerend voor Verdonkschot: krachtig en expressief.

Dit bronzen beeld van Joris Verdonkschot, 'Alles in de wind', op een stenen sokkel en houten voetstuk bedraagt totaal 150 cm (inclusief natuurstenen sokken en houten standaard). De totale hoogte van de sculptuur inclusief de stenen sokkel is 58 cm, exlusief de sokkel 38 cm, met een breedte van 30 cm, en diepte 10 cm.

Het beeld is "gesigneerd" middels het plaatje wat er origineel door de kunstenaar is opgezet. Het heeft een oplage van 8. Dit is nummer 6 van 8.  Zijn werk is opgenomen in toonaangevende collecties in binnen- en buitenland. Zijn werk is terug te vinden in toonaangevende galleries, en in 2023 was er bijvoorbeeld nog een tentoonstelling van Verdonkschot in het Centraal Museum Utrecht.

Vanwege de grootte ophalen. Binnen Nederland wil ik het eventueel zelf brengen tegen een redelijke vergoeding. In onderling overleg.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borne, Nederland

Joris August Verdonkschot (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bart01
Lid sinds 2022
33 verkochte items
Alle items (8)
30
150
10