Jos Verwiel - zeefdruk op verhoogd paneel

Jos Verwiel - zeefdruk op verhoogd paneel kopen? Bied vanaf 90!
Jos Verwiel - zeefdruk op verhoogd paneel kopen? Bied vanaf 90!Jos Verwiel - zeefdruk op verhoogd paneel kopen? Bied vanaf 90!Jos Verwiel - zeefdruk op verhoogd paneel kopen? Bied vanaf 90!Jos Verwiel - zeefdruk op verhoogd paneel kopen? Bied vanaf 90!
  • Jos Verwiel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
DragerHout
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 51 cm (h x b)
Lijst76 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90 exemplaren
Mooie zeefdruk van Verwiel op paneel in goede staat.

Het werk is gesigneerd en genummerd.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Jos Verwiel (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1044)
51 cm
76 cm
51 cm
76 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:01
Eindtijd:17-09-2022 om 22:30
Openingsbod € 90
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier