Joseph Pennell - Le Puy-en-Velay, Auvergne, met kathedraal - ingelijste litho, 19e eeuw - Verkocht

Joseph Pennell - Le Puy-en-Velay, Auvergne, met kathedraal - ingelijste litho, 19e eeuw kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Joseph Pennell - Le Puy-en-Velay, Auvergne, met kathedraal - ingelijste litho, 19e eeuw kopen? Bied vanaf 25!Joseph Pennell - Le Puy-en-Velay, Auvergne, met kathedraal - ingelijste litho, 19e eeuw kopen? Bied vanaf 25!Joseph Pennell - Le Puy-en-Velay, Auvergne, met kathedraal - ingelijste litho, 19e eeuw kopen? Bied vanaf 25!Joseph Pennell - Le Puy-en-Velay, Auvergne, met kathedraal - ingelijste litho, 19e eeuw kopen? Bied vanaf 25!Joseph Pennell - Le Puy-en-Velay, Auvergne, met kathedraal - ingelijste litho, 19e eeuw kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Joseph Pennell (1860-1926)
TypeBijzondere Uitgaves
Periode1800 t/m 1899
TechniekVaria
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
Afmetingen19 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
  • Los blad, 28x20 cm.
  • Geplaatst achter glas.
  • In een fraaie houten lijst van de firma Ingma.
  • Gesigneerd in de druk r.o.
  • Blindstempel van 'The Studio' te Londen.

In goede, schone staat. Minuscuul scheurtje van 5 mm ter rechterzijde aan de rand.

Joseph Pennell (1860-1926)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
16 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 09:41
Eindtijd:26-12-2020 om 18:49
MathijsdeJong
26 dec. / 18:43
€ 25