Jules-Marie Canneel - Winterlandschap

Jules-Marie Canneel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Jules-Marie Canneel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!Jules-Marie Canneel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!Jules-Marie Canneel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!Jules-Marie Canneel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
  • Jules-Marie Canneel (1881-1953)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
Lijst51 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
studeerde aan de de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Brussel (1907-1913) als leerling van Ernest Blanc-Garin en Constant Montald.[1] Canneel schilderde en tekende in impressionistische stijl figuren, naakten, landschappen, stadsgezichten en stillevens..
aquarel ingekaderd. gesigneerd en datum 1924 .
algemeen goede staat.
43,5 cm x 51 cm totaal met kader.

Jules-Marie Canneel (1881-1953)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  topart_design
FA. (8)

Lid sinds 2017
86 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
43 cm
51 cm
25 cm
31 cm
Starttijd:09-01-2023 om 14:01
Eindtijd:18-01-2023 om 21:47
Openingsbod € 45
Objectlocatierupelmonde,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland