Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE

Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!
Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!Julius Dressler - JUGENDSTIL / ART NOUVEAU PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE kopen? Bied vanaf 125!
  • Julius Dressler (1882-1945)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1895
StijlJugendstil
Afmetingen11.7 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
ZELDZAME VIERKANTE JUGENDSTIL / ART NOUVEAU 1895-1910 JULIUS DRESSLER PLANTENPOT CACHEPOT JARDINIERE MET BLOEMENDECORATIE

  • Stijl: ZELDZAME VIERKANTE JUGENDSTIL ART NOUVEAU POT gedecoreerd met DAHLIAS
  • Ontwerp: JULIUS DRESSLER, BIELA,  BOHEMEN (1882 - 1945)
  • Gesigneerd:  het JULIUS DRESSLER, BIELA alto-relievo "JDB" is verloren gegaan maar de afdruk is nog zichtbaar (zie: afbeeldingen # 5). Daaronder: AUSTRIA (reden voor deze vermelding is onbekend, de werkplaats was namelijk gevestigd in Biela, Bohemen). Rechts: een niet-geïdentificeerde handtekening (zie: afbeelding # 7)
  • Genummerd: met blinddruk 048 & geschreven/bekrast: 12 15 566A (zie: afbeelding # 6)
  • Datering: 1895-1910
  • Provenance: deze pot was van mijn overgrootouders die in 1901 trouwden.
  • Materiaal: keramiek, majolica
  • Kleuren buitenzijde: geel, groen & wijnrood
  • Kleuren binnenzijde: oudroze
  • Hoogte: 11,7 cm / 4,6 inch
  • Breedte: 13,5 cm / 5,3 inch
  • HEEL GOEDE STAAT ! Een klein chipje in de bovenrand (zie: afbeelding #3). Een paar chips aan de onderkant die normaal niet zichtbaar zijn. Aan twee kanten een klein scheurtje (ca. 0,3-0,5cm / 0,11-0,19 inch) alleen bovenop de dahlia's (zie: afbeelding #10). Aan de binnenzijde zijn deze iets langer maar erg klein en daardoor nauwelijks zichtbaar.  Hier en daar wat craquele.
Verzending alleen via PostNL: aangetekend en verzekerd tot max. € 500,-

Neem voor verzending buiten de EU s.v.p. vooraf even contact op voor een opgave van de exacte verzendkosten.
  • HEEL GOEDE STAAT ! Een klein chipje in de bovenrand (zie: afbeelding #3). Een paar chips aan de onderkant die normaal niet zichtbaar zijn. Aan twee kanten een klein scheurtje (ca. 0,3-0,5cm / 0,11-0,19 inch) alleen bovenop de dahlia's (zie: afbeeldingen #10). Aan de behuizingszijde zijn deze iets langer maar erg klein en daardoor nauwelijks zichtbaar. Hier en daar wat craquele.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,60
Naar België € 29,00
Naar Duitsland € 29,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Starttijd7-12-2023 om 16:32
Eindtijd16-12-2023 om 22:50
Openingsbod € 125
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland