Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst
Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" -
Herman Brood - Drieluik , prachtig gelijst
Type kunstwerk | Fotografie |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 14-7-2012 om 17:21 |
Eindtijd | 17-7-2012 om 16:04 |