KAWS - x Uniqlo - Sesame Street Bert & Ernie Plush Toys
Omschrijving
KAWS (1974)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Jaartal
2018
Techniek
Textiel
Stijl
Modern
Onderwerp
Figuren
Afmetingen
49.5 x 30.5 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage
Beperkte oplage
Original KAWS x Uniqlo - Sesame Street Bert & Ernie Plush Toys
Releasedatum 19-11-2018
Afmetingen 49,5 x 30,5 x 14 cm
Productomschrijving KAWS heeft in de loop der jaren tientallen fantastische samenwerkingen uitgebracht, maar zijn Sesamstraat-collectie met Uniqlo blijft een favoriet bij de fans. De collectie werd oorspronkelijk uitgebracht op 19 november 2018 in Uniqlo-winkels wereldwijd en via de Uniqlo-webshop. De populairste items uit de collectie zijn de schattige knuffels van de meest herkenbare Sesamstraat-personages. Deze Bert & Ernie-knuffels waren snel uitverkocht. Voeg deze schattige items vandaag nog toe aan je collectie !
Als zakelijk verkoper volgen wij de algemene veiling voorwaarden van Kunstveiling. Wij staan ingeschreven bij de KvK onder nummer 92987443. Voor onze eigen algemene voorwaarden en overige bepalingen verwijs ik u naar onze website www.artenmore.nl Onze webshop heeft het WebwinkelKeur. Uw bestelling wordt na betaling zorgvuldig en stevig ingepakt om beschadigingen tijdens verzending te voorkomen. U kunt zelf kenbaar maken met welke postdienst u het pakket wilt laten opsturen. Onder de voorwaarde dat het pakket aangetekend en verzekerd verstuurd wordt. U ontvangt een bericht met de track en trace code zodat u uw bestelling kunt volgen. Wij staan voor betrouwbaarheid, snelle service en een zorgvuldige afhandeling. Alle kunstwerken die worden aangeboden door Art&More zijn uniek, authentiek en origineel, veelal voorzien van een certificaat van echtheid.
Zeer Goed
Inclusief labels
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uitgeest, Nederland
Tot 2 kg.
Gratis verzending
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 30,00