Kees Salentijn - Gouache, unica - Verkocht

Kees Salentijn - Gouache, unica kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Salentijn - Gouache, unica kopen? Bied vanaf 250!Kees Salentijn - Gouache, unica kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Karindegroot
FA. (1)

Lid sinds 2018
16 verkochte items
  • Kees Salentijn (1947)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 44 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai origineel kunstwerk van Kees Salentijn.
Ingelijste gouache op papier. Unica.

Kunstwerk is in goede conditie

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(32)
Geplaatst door  Karindegroot
FA. (1)

Lid sinds 2018
16 verkochte items
60 cm
80 cm
44 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-02-2020 om 13:31
Eindtijd:17-03-2020 om 13:34
mrexwink
15 mrt. / 00:19
€ 200