Kees Salentijn - Karel de Kater - Verkocht

Kees Salentijn - Karel de Kater kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Karel de Kater kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Karel de Kater kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage106/125
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
24 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 15:05
Eindtijd:29-11-2022 om 21:20
Biedingen (3)
Fabbricotti
29 nov. / 20:37
€ 5
tkeuning
16 nov. / 21:22
€ 3
LucasS
15 nov. / 19:50
€ 1